23035

Hakkımızda

Yaprak Düğün Sarayıı  2014 yılında girişimciliği ile hizmet hayatına başladı. Geniş vizyonuyla hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşıyor. Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri sektörün öncüleri arasında yer alıyor.

Görüntü ve tasarım şıklığı ile kaliteli hizmet ilkesiyle sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Yaprak Düğün Sarayı  hizmet esnasında doğabilecek herhangi bir sorun anında ve büyük bir memnuniyetle çözümleniyor. Güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve alternatif düğün paketleriyle müşterilerine en uygun fiyat avantajını bir arada sunan Yaprak Düğün Sarayı  böylelikle müşteri memnuniyetini öncelikle ilke ediniyor.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle '' Yaprak Düğün Sarayı " farkını hissedeceksiniz.

Yaprak Düğün Sarayı, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.. Yıldızlı gecelerin görkemini bir balo salonunda yaşamaya ne dersiniz? Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz.

Bir canlı yayın stüdyosunu aratmayacak özellikteki ses ışık ve görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren Yaprak Düğün Sarayı konseptin den uzak ve otel şıklığında dekoruyla,Ankara düğün salonları'nın incisi olmuştur.

Tüm düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren Yaprak Düğün Sarayı , hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor...
Vizyonumuz
Vizyonumuz düğün,nişan,sünnet,kına gecesi,mezuniyet,dernek toplantıları gibi tüm özel davetler ve toplantı organizasyonlarını kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Kalite ve görselliği arttırıcı yenilikleri takip ederek sizlere vermiş olduğumuz hizmeti her defasında bir adım öteye götürmek hedefimizdir. Bu bağlamda değerlerimizi aşağıda sizler için sıraladık ;

  • Dürüstlük
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Bireye Saygı
  • Takım Çalışması